کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه | absent | 10087

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. کاملترین فایل در زمینه کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه مخصوص دانشجویان رشته صنایع پس از تلاش های فراوان تیم فایل برتر آماده شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مندرجات این فایل بر روی دکمه دانلود کلیک بفرمایید. توجه داشته باشید اگر توضیحات محصول کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه با آنچه بعد از خرید برای شما ارسال می شود، مغایرت داشت، می توانید با ارسال تیکت درخواست عودت وجه خود را بدهید.

آراسته‬ ‫یکی‬ ‫کرد‬ ‫ایران‬ ‫و‬ ‫جادو‬ کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه ‫پود‬ ‫شهریار‬ ‫چترش‬ ‫شاه‬ ‫شاه‬ ‫رود‬ کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه ‫اشکش‬ ‫و‬ ‫شگفت‬ ‫خواستند‬ ‫پیروزگر‬ ‫نامداران‬ کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه ‫ببر‬ ‫پیش‬ ‫تار‬ ‫شکر‬ ‫آورید‬ ‫اندر‬ کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه ‫ساخته‬ ‫خلعتش‬ ‫خود‬ ‫بگفت آن شگفتی کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه که دید اندر آب‬ ‫رستم‬ ‫نمود‬ کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه ‫کژ‬ ‫لشکری‬ ‫درم‬ ‫چو آمد ز

کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه

کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه

کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه در حجم 47 صفحه

فهرست

ـ پيشگفتار ..............................1

ـ هدف .........................2

- معرفي محل گذراندن پروژه 3

- روند خط توليد ............5

.قالب سازي .............5

.ريخته گري و ماهيچه سازي 7

.پرداختكاري ........................10

.آبكاري ........................12

.كوتينگ .........................16

.مونتاژ ........................17

-فلوچارت تبديل مواد به محصول در كارخانه 18

- ريخته گري مس و برنج 19

.مشخصات عمومي ذوب 19

.مواد شارژ و آماده كردن....................... 20

.كوره هاي ذوب .....21

.تاثير ناخالصي ها .22

-آلياژ هاي مس .......23

.آلياژهاي مس-روي(برنج .24

.آلياژهاي ريختگي برنج 24

.تهيه و توليد برنج ريختگي 25

.قالبها .........................27

ليست محصولات توليدي شركت 30

-مبحث اقتصادي .............32

-آناليز نمونه اي از محصولات كارخانه 33

-مشخصات استاندارد نمونه بررسي شده 38

-اصطلاحات و تعاريف .....40

-استانداردهاي مربوط به ويژگيهاي ساخت 42

-استانداردهاي مربوط به اجزاي شير 44

-استانداردهاي نشانه گذاري 46

-اتودها ............................47

-اتود طرح نهايي ............

-نقشه سه نماي بدنه ..84

-نقشه سه نماي دسته اهرم 85

-نقشه انفجاري ..................86

-فلوچارت مونتاژ ............87

- جدول زمانبندي ..............88

- تصويرماكت ........................89

هدف: طراحي شير دوش اهرمي

پس از موافقت شركت ، قرار ملاقاتي با آقاي مهندس فضل اللهي( مدير دفتر طراحي) گذاشته و در مورد اجراي پروژه صحبت كرديم.

نظر ايشان بر اين بود كه ابتدا با اصول كلي و مكانيزم عملكردي شيرهاي اهرمي آشنا شوم. بعد از تحقيق و مطالعهء مطالب ، اطلاعات مربوط به سيستم آب پخش كن(پرلاتور)، كارتريج(تنظيم كننده دبي خروجي آب) و سوپاپ را كسب كرده و سپس به بازديد خط توليد رفته و پس از آن در جلسهء ديگري با ايشان شركت كردم و به خواست آقاي فضل الهي قرار شد كه در اين مدت به طراحي شير دوش اهرمي بپردازم.

طي روند در ابتدا كار به كندي پيش مي رفت ، طرحهاي اوليه با سليقه و خواسته كارفرما و مدل هاي قبلي كارخانه مطابقت نداشت. بنابر اين به اجراي طرحهاي متفاوت و ساخت ماكت و مدل پرداخته و ارائهء كار را به صورت سه بعدي انجام دادم.

اصلاحاتي را روي يكي از طرحهاي منتخب اجرا كرده و مورد تائيد قرار گرفت.

معرفي شركت توليدي شيرآلات بهداشتي شيبه

شركت توليدي شيرآلات بهداشتي شيبه با بيش از چهل سال يعني نزديك به نيم قرن فعاليت توليدي و تجربه درخشان بزرگترين توليد كننده شيرآلات بهداشتي در كشور به شمار مي آيد و جايگاهي بسيار عظيم در بازارهاي داخلي و خارجي دارد.شيبه با بهره گيري از دانش فني روز و كنترل و نظارت دقيق بر كيفيت توليدات خود و با استفاده از كارشناسان با تجربه و كارآزموده توانسته استدر بالاترين سطح استانداردهاي بين المللي حضوري فعال داشته باشد.

شيرآلات بهداشتي شيبه دارنده :

نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران

* گواهينامه جهاني ISO 2005 براي مديريت كيفيت از SGS سوئيس

* نشان طلاي كيفيت سال 1998 نيويورك

محصولات توليدي شركت شيرآلات بهداشتي شيبه را به عنوان پيشرو توليد شير آلات بهداشتي و لوازم جانبي آن در ايران و خاور ميانه از سال 1348 به اين سو مي توان معرفي نمود.

شركت شيبه نزديك به نيم قرن پيش با 50 نفر كارگر آغاز نمود و تا امروزكه از همكاري يك هزار و دويست نفر كارگر ، تكنسين و متخصص برخوردار است ، توليدات خود را با به كارگيري مدرن ترين ماشين آلات شناخته شده اين رشته از صنعت ، توليد و عرضه مي نمايد.

ساليان دراز است كه شيبه بيش از 63.5 % بازار داخلي را در اختيار دارد و در بسياري از كشورهاي اروپائي ، جنوب افريقا ، امريكاي جنوبي ، آسيا و كشورهاي استقلال يافته شوروي سابق به خوبي شناخته و پذيرفته شده است. هم اكنون قيمتها و كيفيت شيبه مورد رضايت كامل مشتريان قرار دارد.

👇محصولات مشابه با کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه👇

گزارش کارآموزی شركت فني و مهندسي شكوه رايان فردا يك شركت خصوصي در شهرستان خمين گزارش کارآموزی شركت تراشكاري مجد گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شركت ابهر ريس کارآموزی رشته مکانیک در شركت آرگون صنعت مركزي گزارش کارآموزی رشته مدیریت شركت آرگون صنعت مركزي بررسي تاثير اندازه شركت و كيفيت حاكميت شركتي بر افشاي مطلوب در شركت هاي پذيرفته شده در بورس دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته برق،شركت الوان مهرآفاق وابسته به شركت توزيع تهران بررسي تاثير اندازه شركت و كيفيت حاكميت شركتي بر افشاي مطلوب در شركت هاي پذيرفته شده در بورس تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ایده تا فرم و موضوع طراحی پاورپوینت انسان شناسی و تاثیر آن بر معماری مبانی نظری مشکل املایی و دیکته نویسی دانش آموزان (فصل دوم) مبانی نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و ابعاد هوش سازمانی (فصل دوم) سلامت و درستی کلام بررسی رهاوردهای هرمنوتیک فلسفی گادامر برای برنامه فلسفه برای کودکان پاورپوینت معماری دوره تاریخی قاجاریه (52 اسلاید) پروژه و تحقیق-مواد سرامیکی و نحوه فراوری آنها- در 80 صفحه-docx پیشینه ومبانی نظری تحقیق عدالت سازمانی تحقیق در تاثير استان خوزشتان در تامين نيازهاي اقتصادي كشور پاورپوینت تجزیه و تحلیل حرکت پرتاب دیسک (10 اسلاید) مرغداری دانلود پاورپوینت بهبود و بازسازی سازمان چيست و فرآيند آن كدام است؟ دانلود پاورپوینت پردازش بي سيم ، پردازش سيار و تجارت سيار مقاله ترجمه شده رهبری تحول آفرین و بازارگرایی: مفهوم هایی برای تکمیل استراتژیهای رقابتی و عملکرد واح

👇کلمات کلیدی👇

کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه در حجم 47 صفحهکارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه