تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن | absent | 12515

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. کاملترین فایل در زمینه تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن مخصوص دانشجویان رشته روانشناسی پس از تلاش های فراوان تیم فایل برتر آماده شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مندرجات این فایل بر روی دکمه دانلود کلیک بفرمایید. توجه داشته باشید اگر توضیحات محصول تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن با آنچه بعد از خرید برای شما ارسال می شود، مغایرت داشت، می توانید با ارسال تیکت درخواست عودت وجه خود را بدهید.

آراسته‬ ‫یکی‬ ‫کرد‬ ‫ایران‬ ‫و‬ ‫جادو‬ تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن ‫پود‬ ‫شهریار‬ ‫چترش‬ ‫شاه‬ ‫شاه‬ ‫رود‬ تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن ‫اشکش‬ ‫و‬ ‫شگفت‬ ‫خواستند‬ ‫پیروزگر‬ ‫نامداران‬ تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن ‫ببر‬ ‫پیش‬ ‫تار‬ ‫شکر‬ ‫آورید‬ ‫اندر‬ تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن ‫ساخته‬ ‫خلعتش‬ ‫خود‬ ‫بگفت آن شگفتی تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن که دید اندر آب‬ ‫رستم‬ ‫نمود‬ تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن ‫کژ‬ ‫لشکری‬ ‫درم‬ ‫چو آمد ز

تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن

تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن

ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن

1- اهميت بهداشت ازدواج را تشريح کنيد؟

داشتن آمادگي جسمي و روحي لازم براي ازدواج، علاوه بر تحکيم بنيان خانواده موجب تضمين سلامت فرزندان خواهد بود. اطمينان از مبتلا نبودن زوجين به بيماري مسري، نداشتن اعتياد و بيماري رواني شديد و غيرقابل کنترل، نبود زمينه مشترک بروز بيماريهاي ژنتيک در زوجين و داشتن شناخت لازم در مورد فيزيولوژي جنس مخالف از جمله مواردي است که در بهداشت ازدواج، به آنها پرداخته مي شود.

2- آزمايشهاي لازم قبل از ازدواج را نام ببريد؟

اين آزمايشها شامل آزمايش خون (از نظر وجود کم خوني و بيماري تالاسمي و نيز تشخيص گروههاي خوني) و آزمايش ادرار (از نظر وجود بيماري مقاربتي و اعتياد) است و در صورت نياز، آزمايشهاي تکميلي انجام مي شود.

3- ازدواجهاي فاميلي را تعريف کنيد؟

عبارت است از ازدواج بين دو نفر که با يکديگر خويشاوند هستند و داراي ژنهاي مشابه با ساختمان يکسان اند و ژنهاي مشابه را از اجداد و گذشتگان مشترک دريافت کرده اند.

4- انواع بيماريهايي که در اثر ازدواجهاي فاميلي افزايش مي يابد را نام ببريد؟

ديابت، انواع سرطانها، فشار خون، ميگرن، تالاسمي، زخم معده، کند ذهني، ميکروسفالي، بيماري داسي شدن سلولهاي خوني، فنيل کتونوري، بيماري رواني، انواع اختلالات متابوليسم، ناشنوايي، نقايص مادرزادي.

5- بروز بيشتر اختلالات مادرزادي در ازدواجهاي فاميلي در اثر چيست؟

به اين علت است که احتمال وجود ژن نهفته و ناپيداي يک بيماري خاص، در يک فاميل، بسيار بالاست و در صورتي که اين ژنها در کنار هم قرار گيرند بيماري از حالت نهفته خارج شده، به صورت آشکار درمي آيد.

6- اهميت مشاره ژنتيک را در پيشگيري از تولد کودکان معلول شرح دهيد؟

مشاوره ژنتيک، روندي است که طي آن به زوجها، در مورد بيماريهاي ژنتيک و بيماريهايي که ممکن است بر فرزندان آنها تأثير بگذارد آموزش داده مي شود. گرفتن شرح حال خانوادگي از هريک از زوجها درباره بيماريهايي که جنبه موروثي دارد و احتمالاً کامل کردن اين اطلاعات با آزمايشهاي تکميلي، مي تواند به تصميم گيري فرد در مورد انتخاب همسر آينده کمک نمايد.

7- نکات اساسي آموزشهاي قبل از ازدواج را فهرست کنيد؟

در اين کلاسها، درباره مسايل گوناگوني از جمله رعايت بهداشت فردي در ازدواج، تنظيم خانواده و روشهاي مختلف پيشگيري از بارداري، مشکلات جانبي ازواج فاميلي، مسايل تغذيه اي، مسايل زناشويي، آمادگي براي بارداري و ... به زوجها آموزش داده مي شود.

بهداشت دوران بارداري

1- اهداف مراقبتهاي دوران بارداري را توضيح دهيد؟

هدف از مراقبتهاي دوران حاملگي، تأمين و حفظ سلامت مادر و جنين اوست. در طي اين مراقبتها مادران براي زايماني طبيعي آماده مي شوند. آموزشهاي لازم را در زمينه خطرات، عوارض و مسايل طبيعي همراه حامل

👇محصولات مشابه با تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاریخچه ازدواج،عوامل زناشویی و عشق ازدواج تحقیق بررسي موانع ازدواج جوانان و علل ازدواج هاي غير اصولي پاورپوینت، روش های آشنایی قبل از ازدواج وآموزش های بعد از ازدواج،77اسلاید،pptx پاورپوینت کتاب مشاوره ی پیش از ازدواج فصل ششم (6) نکته های کلیدی در مشاوره ی پیش از ازدواج پاورپوینت کتاب مشاوره ی پیش از ازدواج فصل ششم نکته های کلیدی در مشاوره ی پیش از ازدواج کارآموزی شركت شيرآلات بهداشتي شيبه تحقیق اختلال های مربوط به رحم در زنان آشنايي مختصر با استخر : اندازه هاي فني و نكات بهداشتي پاورپوینت قانون مواد خوردني، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تغذیه و بیماریهای گوارشی از منظر طب سنتی ایران پاورپوینت پلی استایرن دانلود پاورپوینت با موضوع اصول صحیح پانسمان دانلود پاورپوینت با موضوع مجازی سازی کارکردهای شبکه تحقیق بررسی رابطه اتوماسیون اداری با رضایت مشتریان سازمان تامین اجتماعی تحقیق بررسی ساختار هندسی باغ های ایرانی با نگاه به عنصر آب (نمونه موردی: باغ شاهزاده ماهان کرمان) دانلود چارچوب نظری و سوابق پژوهشی مفاهیم و نظریات مشارکت مردمی (فصل2) مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال درخودماندگی چشمی (فصل 2) پاورپوینت راهکارهای آفرینش فرم در معماری پاورپوینت روش های مکانیابی عناصرشهری پاورپوینت-سرشت پوياي محيط امروزي سازمانها در مدیریت تحول -35 اسلاید -powerpoin-ppt آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت تکنوتار در سال 89 دانلود مقاله حلقه ها در ریاضی تحقیق ابتذال فراگير مقاله نظریه های رفتارگرایی

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق ازدواج و مسايل بهداشتي مربوط به آن