مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده | absent | 4017

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. کاملترین فایل در زمینه مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده مخصوص دانشجویان رشته معماری پس از تلاش های فراوان تیم فایل برتر آماده شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مندرجات این فایل بر روی دکمه دانلود کلیک بفرمایید. توجه داشته باشید اگر توضیحات محصول مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده با آنچه بعد از خرید برای شما ارسال می شود، مغایرت داشت، می توانید با ارسال تیکت درخواست عودت وجه خود را بدهید.

آراسته‬ ‫یکی‬ ‫کرد‬ ‫ایران‬ ‫و‬ ‫جادو‬ مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده ‫پود‬ ‫شهریار‬ ‫چترش‬ ‫شاه‬ ‫شاه‬ ‫رود‬ مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده ‫اشکش‬ ‫و‬ ‫شگفت‬ ‫خواستند‬ ‫پیروزگر‬ ‫نامداران‬ مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده ‫ببر‬ ‫پیش‬ ‫تار‬ ‫شکر‬ ‫آورید‬ ‫اندر‬ مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده ‫ساخته‬ ‫خلعتش‬ ‫خود‬ ‫بگفت آن شگفتی مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده که دید اندر آب‬ ‫رستم‬ ‫نمود‬ مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده ‫کژ‬ ‫لشکری‬ ‫درم‬ ‫چو آمد ز

مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده

مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده

دانلود مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده

در قالب Word و 224 صفحه و قابل ويرايش و آماده براي ارائه ،دفاع ،چاپ و کنفرانس ميباشد

========================================================

تمامي فايل هاي سيستم، توسط کاربران آن آپلود مي شود. اگر در فايلي تخلفي مشاهده کرديد و يا مالک پروژه اي بوديد که از وجود آن در سايت رضايت نداشتيد با ما تماس بگيريد، در اسرع وقت به گزارش شما رسيدگي مي شود.

neginfile.ir@gmail.com                       info@neginfile.ir

========================================================

تمامي فايلهاي موجود در سايت صرفا براي راهنمايي و کمک به دانشجويان و محققين عزيز مي باشد و هدف ما در سايت نگين فايل کمک به دانشجويان و دانش پژوهان عزيز براي بالا بردن سطح بار علمي آنها مي باشد.

قسمتهايي کوتاه از متن:

مقدمه

بطور کلی استخرهای  شنا به دو نوع استخرهای مصنوعی  و یا قسمتی تقسیم بندی  می شوند .

استخرهای مصنوعی معمولاً از مصالحی  چون بتن مسلح، فولاد آلومینیوم ، فایبر گلاس با جداره وینیلی ساخته می شوند و به صورت های استخرهای گردش مجدد ، استخرهای پر خالی  و استخرهای جاری طراحی  می شوند .

این استخرها به استخرهای سرپوشیده  سر باز تقسیم می شوند ، که هر کدام از این دو فصل های بعد کتاب حاضر به تفصیل مورد بررسی خواهند گرفت .

   استخرهای  مصنوعی

  استخرهای گردش مجدد

آب این استخرها توسط پمپی از آن خارج شده و سپس از فیلتری عبور داده  می شود . آنگاه با اضافه شدن کلر دوبار استخر باز گردانده می شود .

مقدار ابی که در اثر تبخیر و شستشو و پاشیده شدن به اطراف و شستشوی فیلتر از دست رفته است با افزودن آب تازه  جبران می گردد .

این استخرها ، پاسخگوی بیشترین تقاضاهای شناگران بوده و مقدار هدر رفتن آب در آنها در حداقل مقدار ممکن است زیرا که آب فیلتر شده ی استخر دوباره مورد استفاده قرار می گیرد . ضمناً در میزان سوخت برای گرم کردن آب نیز صرفه جوئی می شود .

فهرست مطالب به صورت زیر میباشد:

انواع استخرهای شنا و نوع کاربری

مقدمه

1.1    استخرهای  مصنوعی

1.1.1    استخرهای گردش مجدد

2.1.1 استخرهای پروخالی

 2.1 استخرهای قسمتی مصنوعی

3.1 انواع استخر از نظر استقرار

الف : استخرهای روی زمین

ب : استخرهای بالای زمین

پ ـ استخرهای درون زمین

4.1 استخرهای شنا بر حسب شیوه تصفیه آب

الف . خزینه (  FILL- and- DRAW)

ب ـ استخر  با جریان آب گذرا (FLOW- TROUGH)

پ ـ استخر با جریان آب در گردش (RECRCULATING)

ویژگی ها و مشخصات انواع استخرها

ب : شنای تفریحی

پ: شنای حرفه ای ومسابقات

فصل دوم: مبانی طراحی استخرها

مقدمه

1.1    اصول کلی طرح ریزی

نمونه استخرهای ( حمام گیری ) در هانورلنیدن آلمان دارای :

2.2 مبانی طراحی   وساخت یک  مجموعه  استخر

1.1    اصول کلی طرح ریزی

نمونه استخرهای ( حمام گیری ) در هانورلنیدن آلمان دارای :

2.2 مبانی طراحی   وساخت یک  مجموعه  استخر

سرانه استخر به ازاء عمق استخر

اندازه و ساختمان معمول استخر

فصل سوم: استخرهای شنا و سونا و جکوزی

از نظر ساختمان ، ابعاد ، ظرفیت ، شکل  هندسی و ملزومات جنبی

2.3 متعلقات جنبی استخرها

1.2.3 حمام های بخار

2.2.3  حمام تن شوئی

ابعاد حمام :

3.2.3 تخته پرش یا شیرجه ( انواع و ابعاد )

4.2.3 سکوهای شیرجه

5.2.3 امکانات شیرجه

6.2.3 رختکن

جایگاه ها

3.3 اشکال ، ابعاد ، اندازه ها و جزئیات مختلف استخرها

1.3.3 استخر موج دار

5.3 استخرهای روباز

1.5.3 استخرهای روباز شنا

محل های  فرعی:

6.3 استخرهای روباز / سرپوشیده

1.6.3 استخرهای شنای خصوصی

2.6.3 ساختار استخرهای سرپوشیده

3.6.3 استخرهای شنای ویلایی

7.3 سونا و جکوزی

سودمند ی های حمام سونا

👇محصولات مشابه با مطالعات و رساله معماري طراحی استخر سرپوشیده👇

مطالعات و رساله معماري طراحی موزه آب مطالعات و رساله معماري طراحی مهمانسرا مطالعات و رساله معماري طراحی شهر کتاب مطالعات و رساله معماري طراحی موزه نور مطالعات و رساله معماري طراحی موزه هوا فضا مطالعات و رساله معماري طراحی حسینیه مطالعات و رساله معماري طراحی موزه عکس مطالعات و رساله معماري طراحی هتل ۵ ستاره مطالعات و رساله معماري طراحی زائرسرا

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شیشه بندی دانلود پاورپوینت فصل دوم فیزیک پیش دانشگاهی با موضوع دینامیک در سطح شیبدار دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مکانیک،بررسي ماشين هاي صفحه تراش دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته کامپيوتر در شركت سهامي سپيدنت پاورپوینت فرهنگ و سبک در معماری پاورپوینت هويت در شهرسازی و معماری اسلامی ادبیات نظری و پیشینه تحقیق سلامت روانی و جسمانی (فصل دوم) مبانی نظری و پیشینه پژوهش بررسی ارزیابی عملکرد در صنعت بیمه (فصل دوم پایان نامه) ارائه روشی برای ارزیابی عملکرد و اولویت بندی پروژه ها با استفاده از مدل ترکیبی BSC و QFD پایان نامه بررسی مقایسه سبکهای هویت وسیستمهای فعال سازی بازداری رفتاری وسبکهای مقابله ای در معتادان دانلود پاورپوینت شرکتهای مشاوره سرمایه گذاری طرح توجیهی تاسیس ساختمان خدمات فناوري اطلاعات IT پاورپوینت نانو تکنولوژی در معماری انواع شبكه هاي كامپيوتري از لحاظ ساختار منطقي و مديريتي طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي پرورش صيفي‌جات گلخانه‌اي

👇کلمات کلیدی👇

مطالعات معماري طراحی استخر سرپوشیدهرساله معماري طراحی استخر سرپوشیدهپایان نامه معماري طراحی استخر سرپوشیدهطراحی معماري استخر سرپوشیدهظوابط و استانداردهای طراحی معماري استخر سرپوشیدهبرنامه فیزیکی طراحی معماري استخر سرپوشیدهمعماري استخر سرپ