کارآموزی پروژه های مخابراتی | absent | 7995

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. کاملترین فایل در زمینه کارآموزی پروژه های مخابراتی مخصوص دانشجویان رشته برق، الکترونیک و مخابرات پس از تلاش های فراوان تیم فایل برتر آماده شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مندرجات این فایل بر روی دکمه دانلود کلیک بفرمایید. توجه داشته باشید اگر توضیحات محصول کارآموزی پروژه های مخابراتی با آنچه بعد از خرید برای شما ارسال می شود، مغایرت داشت، می توانید با ارسال تیکت درخواست عودت وجه خود را بدهید.

آراسته‬ ‫یکی‬ ‫کرد‬ ‫ایران‬ ‫و‬ ‫جادو‬ کارآموزی پروژه های مخابراتی ‫پود‬ ‫شهریار‬ ‫چترش‬ ‫شاه‬ ‫شاه‬ ‫رود‬ کارآموزی پروژه های مخابراتی ‫اشکش‬ ‫و‬ ‫شگفت‬ ‫خواستند‬ ‫پیروزگر‬ ‫نامداران‬ کارآموزی پروژه های مخابراتی ‫ببر‬ ‫پیش‬ ‫تار‬ ‫شکر‬ ‫آورید‬ ‫اندر‬ کارآموزی پروژه های مخابراتی ‫ساخته‬ ‫خلعتش‬ ‫خود‬ ‫بگفت آن شگفتی کارآموزی پروژه های مخابراتی که دید اندر آب‬ ‫رستم‬ ‫نمود‬ کارآموزی پروژه های مخابراتی ‫کژ‬ ‫لشکری‬ ‫درم‬ ‫چو آمد ز

کارآموزی پروژه های مخابراتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: کارآموزی پروژه های مخابراتی

کارآموزی پروژه های مخابراتی

کاراموزی پروژه های مخابراتی قابل استفاده دانشجویان برق و مخابراتدانشجویانی که دوره کاراموزی خود را در مخابرات و شرکت های پیمانکاری زیر مجموعه مخابرات گذرانده اند

بصورت ورد و قابل ویرایش در 50 صفحه

فهرست مطالب

مقدمه 1

طراحی دکل 3

معرفی مکان کارآموزی 4

نصب و راه اندازی دکل 8

انواع دکل های مخابراتی 8

دکل مهاری (Gyed Tower): 8

دکل خود ایستا ۳ پایه تمام نبشی 10

طراحی و موارد استفاده از دکل خود ایستا ۳ پایه تمام نبشی 10

استاندارد طراحی دکل‌های مخابراتی EIA-RS-222-f 11

دکل خود ایستا ۴ پایه 11

آئین‌نامه‌ها و استانداردها در طراحی دکل خود ایستا ۴ پایه 12

دکل ICB 12

استاندارد طراحی دکل‌های مخابراتی EIA-RS-222-f 13

دکل RDS 13

استاندارد طراحی دکل‌های مخابراتی EIA-RS-222-f 14

متعلقات دکل مهاری: 14

دکل‌ خودایستا 14

دکل‌ خودایستای چهارپایه 15

دکل‌ خودایستای سه پایه 15

دکل‌های تک‌پایه 15

اجزای دکل 16

فونداسیون 16

فونداسیون دکل 17

اجرای بتن مگر یا بتن نظافت : 17

دلایل اجرای بتن مگر: 17

قالب بندی : 17

– قالب آجری : 17

– قالب تخته ای : 18

– قالب فلزی : 18

انواع فونداسیون دکل : 19

فونداسیون منفرد یا تک : 19

فونداسیون منفرد : 19

فونداسیون نواری : 20

فونداسیون رادیه ( گسترده) : 20

سیستم روشنائی 20

1) مشخصات فنی اجزاء کلی سیستم چراغ دکل 21

2) بدنه چراغ دکل : 22

چراغ دکل برقی 23

چراغ روشناییled Rohn : 24

صاعقه گیر دکل 25

سیستم صاعقه گیر (Lightning Protection ) : 25

مشخصات سيستم صاعقه گیر : 26

شرایط یک صاعقه گیر خوب : 27

چگونگی عملکرد یک صاعقه گیر الکترونیکی ( ESE ) : 27

چگونگی عملیات یونیزاسیون در نوک صاعقه گیر : 29

قطعات مورد نیاز در سیستم صاعقه گیر SK-3: 29

ارتینگ 30

اجرای چاه ارت 30

انواع چاه ارت 31

روش عمقی ( چاه ارت ) 31

مصالح مورد نياز 32

اتصال سيم به صفحه مسي 34

حفر چاه ارت 34

پر نمودن چاه ارت 34

نصب شينه و ميله برقگير 35

روش سطحی ارت 36

اجراي ارت به روش ROD كوبي 38

دستگاه تست چاه ارت 39

تست چاه ارت 40

نصب آنتن BTS 43

دلایل نصب آنتن BTS 43

آنتن های btsچیست؟ 43

نحوه نصب آنتن های BTS 43

شبكه سلولی در آنتن‌های BTS 43

اجزای تشکیل دهنده BTS 44

شبکه های برتر 44

تجهیزات رادیویی 45

پیشنهادات 48

دکل خود ایستا ۳ پایه تمام نبشی

دکل خود ایستا ۳ پایه تمام نبشی از انواع دکل های خود ایستا ۳ پایه می باشد که پایه های اصلی ، از نبشی ۶۰ درجه و اجزای داخلی که شامل بریس ها ، هوریزنتال ها ، ریداندنت ها و … می باشند ، از نبشی معمولی ۹۰ درجه ساخته می شوند . برای ایجاد زاویه ۶۰ درجه در دکل های خودایستا سه پایه تمام نبشی از دو روش می توان استفاده کرد :

روش اول : با اعمال نیروی میکانیکی بر روی نبشی های پایه اصلی ، زوایه بین بالها را از ۹۰ درجه به ۶۰ درجه تغییر حالت دهیم و سپس قطعات را به یکدیگر متصل کنیم .

روش دوم : خم کردن نبشی ها در روش اول ، باعث بوجود آمدن ترک های ریزی بر روی آن ها می شود . در نتیجه به منظور حذف این معایب می توان جهت اتصال نبشی های داخلی به پایه اصلی ، در محل خم از پلیتهای اتصال روی محیط یک مثلث متساوی الاضلاع استفاده کرد .

چگونگی عملیات یونیزاسیون در نوک صاعقه گیر :

آزاد سازی کنترل شده یون : واحد جرقه زن(TRIGGERING) شرایطی را ایجاد می کند تا چشمه جوشانی از یون(کرونا) در اطراف میله نوک تیز فراهم شود. دقت عمل این واحد باید به گونه ای کنترل شده باشد که آزاد سازی یونها را درست چند میکرو ثانیه قبل از وقوع تخلیه صاعقه صورت دهد.

حضور حجم وسیع بارهای الکتریکی در اطراف صاعقه گیر و ازدیاد ناگهانی میدان الکتریکی محیط قبل از صاعقه، باعث می شود که زمان تولید کرونا ( corona effect triggering)بسیار کوتاه شود.

صاعقه گیر باید طوری طراحی شده باشد که عملاً حمله ای که از نوک برقگیر به ابر می رود زودتر از حملاتی باشد که از هر نقطه مرتفع دیگری ممکن است به ابر فرستاده شود بدین معنی که صاعقه گیر باید نقطه ترجیحی دریافت صاعقه در محیط تحت حفاظت باشد.

اجزای تشکیل دهنده BTS

BTS ها از سلو لهایی تشکیل شده اند که در هر کدام از این سلولها سه سکتور وجود دارد .اندازه سلولهای آنتن های BTS بستگی به فاصله این آنتن ها دارد .سلولهای بزرگتر مربوط به آنتن های نزدیک به هم و سلولهای کوچک مربوط به آنتن هایی است که فاصله زیادی از هم دارند .چهار TRX در هر کدام از این سکتورها فعال می شود که به ازای هر کدام از این TRX ها ارتباط همزمان بین هشت مشترک برقرار می شود .

TRX مخفف کلمه transceiver است و در آنتن های BTS به عنوان فرستنده و گیرنده عمل می کند .هر آنتن BTS حداکثر از توانایی ارتباط رسانی بین 96 مشترک برخوردار است .

از دیگر اجزاء BTS می توان به پنل اشاره کرد که این پنلها توسط کابل هایی به نام FEEDER به آنتن ها وصل می شود .

فونداسیون

مبنای طراحی فونداسیون‌های دکل‌های مخابراتی جهت لهیدگی و واژگونی استوار است. در استاندارد EIA-RS-222-F برای فونداسیون‌ها بر اساس فرمول‌هایی حداقل عمق تعریف شده است. با توجه به اینکه دکل‌ها در برابر وزش باد مستعد واژگونی هستند مقرون به صرفه‌ترین نوع فونداسیون‌ها فونداسیون‌های عمقی می‌باشد. که در دکل‌های خودایستا بدلیل بروز کشش در یکی از پایه‌ها به صورت پاشنه‌ای و در دکل‌های مونوپل بدلیل بروز گشتاور زیاد در پای دکل به صورت شمعی طراحی می‌شود.

در زمین‌های سنگی به دلیل مشکلات حفاری فونداسیون‌ها به صورت سطحی و گسترده طراحی می‌شود چرا که به دلیل وزن بالای خود بتواند گشتاور ناشی از واژگونی را تحمل نماید.

👇محصولات مشابه با کارآموزی پروژه های مخابراتی👇

گزارش کارآموزی پروژه نيروگاه برق کارآموزی و پروژه- اجرای ساختمانهای بتنی کارآموزی و پروژه-محاسبه حقوق نیروی انبار دار یک شرکت نمونه-در 70 صفحه-docx پروژه کارآموزی اداره گاز استان آذربایجان غربی (مباني طراحي ايستگاههاي تقليل فشارگاز) پروژه کارآفرینی همراه با کارآموزی (طرح احداث کارخانه ایران نساجی شرکت ایران نساج سهامی خاص) ارزيابي و مقایسه رضایت مشتریان از کیفیت خدمات مخابراتی ارائه شده توسط اپراتور همراه اول و ایرانسل فایل پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی(محل پروژه شهرستان بوشهر) پروژه مراحل تاسیس آموزشگاه کامپیوتر (پروژه کارآفرینی) کارآموزی طراحی وب

👇محصولات تصادفی👇

مقایسه انگیزه پیشرفت و عزت نفس و مسئولیت پذیری در دانش آموزان دختر متوسطه دوم مدارس فایل پاورپوینت طرح شهرسازی 5(آماده سازی زمین بایر،تقسیمات کالبدی و...) دانلود پاورپوینت با موضوع اشعه ماوراء بنفش مبانی نظری اهمال کاری تحصیلی (فصل دوم) مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان اختلال کم توجهی(فصل دوم) طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف عمل آوري بتن تحقیق خلاقیت چیست؟ تحقیق فرایند تولید شیر تحقیق افت تحصیلی Weakening in lessons پژوهشي در باب دگرگوني‌هاي اجتماعي و مسأله انتظار تحقیق بررسی كيفيت آبهاي زير زميني محاسبه متغیرهای مالی شرکت دارو پخش هلدینگ از سال 80 الی 89 دانلود مقاله تاريخچه پيدايش اعداد روش تحقیق در مورد نگرش به خودکشی

👇کلمات کلیدی👇

پروژه مخابراتیکاراموزی مخابراتدکل مخابراتیدوره کاراموزیشرکت مخابرات