👈 فروشگاه فایل 👉

بررسي تأثير استراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسي تأثير استراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري

تحقیق حاضر با عنوانبررسي تأثير استراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري  از سری تحقیق های رشته حسابداری میباشد. این تحقیق در 98 صفحه با فرمت Word (قابل ویرایش) در مقطع کارشناسی ارشد نگارش شده است و همچنین این تحقیق آماده چاپ و پرینت جهت استفاده دانشجویان می باشد.

===================================================================================

تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید با ما تماس بگیرید، در اسرع وقت به گزارش شما رسیدگی می شود.

neginfile.ir@gmail.com                       info@neginfile.ir

===================================================================================

قسمتهایی کوتاه از متن:

چکيده:

امروزه با توجه به گسترش فعاليت‌هاي مخرب محيط‌زيست و توسعه بيماري هاي مشترک بين انسان و حيوان منجر به کاهش سطع اعتماد مشتريان محصولات لبني هم در روش توليد سنتي و صنعتي در جهان شده است. پژوهش مذکور به اين خاطر صورت گرفته تا گامي موثر در حقظ سلامت انسان در جهت عرضه کالاي باکيفيت و سازگار با محيط‌زيست بردارد. مطالعه موردي صنعت لبنيات در نظر گرفته شده است. هدف اين پژوهش ضمن بررسي تاثير مولفه هاي استراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري به ارتباط مستقيم با آن نيز پرداخته شده است. با درنظر گرفتن جامعه نامحدود مصرف‌کنندگان مانيزان و گرفتن نمونه تصادفي 216 نفر ازمعادله کوکران، داشتن روايي و پايايي مناسب ضمن تأييد آلفاي کرونباخ 0.86 استفاده از پرسش نامه 36 سوالي و تهيه سؤال چهارتاي براي فرضيه هاي 9 گانه اقدام به توزيع نموده و با استفاده ازنرم افزار SPSS 21 و نرم افزار آموس 20(AMOS) اقدام به طراحي مدل معادلات ساختاري رگرسيون چند متغيره پس نرمال کردن داده ها صورت گرفت زيرا توزيع توسط آزمون اسميرنوف-کلموگرف غير نرمال بود چون داده ها کمتراز 0.05 بودند از آزمون اسپيرمن براي همبستگي بين داده ها استفاده شدوآزمون فريدمن جهت اولويت بندي فرضيه ها و آزمون يو من ويتني تفاوت جنسيتي را سنجيده شد. نتايج منجر به همبستگي قابل قبول بين فرضيه ها و تاثير گذار نبودن طراحي سبز، قيمت سبز و همچنين کاهش ضايعات در اين پژوهش بود. اما با تأثيرگذاري بيشتر ساير مولفه ها ي استراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري حکايت از آن داشت استراتژي بازاريابي سبز نه تنها منجر به بهبود نشان تجاري خواهد شد بلکه پايداري نشان تجاري را به همراه خواهد داشت. البته با استفاده از مواد اوليه سازگار با طبيعت و داشتن مسئوليت اجتماعي قوي در برابر سلامت مشتريان، زيرا لبنيات کالاي مورد استفاده روزانه انسآن‌هاست.

مقدمه:

در رابطه با استراتژي بازاريابي سبز پژوهش‌هايي انجام‌شده همچنين ارتباط آميخته‌هاي بازاريابي سبز بر ارزش‌گذاري نشان تجاري و بهبود آن مي‌توان نام برد. در اين فصل مي‌خواهيم به بررسي پژوهش‌هايي که در جهان و ايران در اين رابطه به چند نمونه اشاره‌کنيم. مدل نظري اين پژوهش بر گرفته ازمدل (لي و همکاران2000)با توجه به شباهت به اين مدل، يک مدل مفهومي جديد توسط پژوهشگر استخراج شده است.

فهرست عناوين:

فصل اول:

1-1-بيان مسئله    4

1-2- اهميت و ضرورت پژوهش:    5

1-3- هدف كلي پژوهش:    6

1-4-اهداف فرعي:    6

1-5-پرسش هاي پژوهش:    6

1-6-فرضيه هاي پژوهش:    7

1-9- محدوديت پژوهش:    9

1-10- تعريف واژه ها و اصطلاحات:    10

فصل دوم

2-1- مقدمه:    15

2-2- مباني نظري پژوهش    15

2-3- پيشينه پژوهش:    39

فصل سوم

3-1- مقدمه:    48

3-2- روش پژوهش:    48

3-3- روش جامعه آماري:    49

3-4- روش‌ها و ابزارتجزيه وتحليل:    55

3-5- قلمرو پژوهش:    60

فصل چهارم

4- 1-مقدمه:    61

4-2- تحليل توصيفي داده‌ها (ويژگي جمعيت شناختي نمونه آماري):    62

4-3- بررسي و توصيف اطلاعات مربوط به سوالات عمومي    65

4-4-آزمون فرضيات:    67

فصل پنجم

5-1- مقدمه:    82

5-2- بحث راجع به موضوع:    82

5-3- نتايج حاصل از پژوهش    82

5-4-پيشنهادات:    87

5-5-محدوديت ها و موانع تحقيق:    90

• منابع فارسي و لاتين    92

پرسشنامه تاثيراستراتژي بازاريابي سبز بر بهبود نشان تجاري    97

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ماشین کاری آلتراسونیک ترجمه رشته کامپیوتر ارشد- کدگذاری شبکه میدان پیچیده بهینه شده نرخ خطای- نمونه برای ارتباطات بی‌سیم قالب پاورپوینت تخته سیاه خلاصه نکات مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان تحقیقی جامع و کامل در مورد ارزشیابی تحصیلی